Ceny i Rezerwacja
Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015

Beauty SPA

 

Strefa Wellness & SPA kusi gustownymi i przytulnymi  wnętrzami, w których nasi Goście znajdą przyjemność korzystania z basenu z przeciwprądem i masażem strumieniowym oraz jacuzzi. Ciepłem przyciągają sauna sucha  oraz  łaźnia parowa. Dla aktywnych przygotowaliśmy salę fitness.  Propozycje wyszczególnione w menu to starannie dobrane zabiegi i rytuały wykonywane w oparciu o wysokiej klasy produkty marki Ericson Laboratoire i OPI. Proponujemy Państwu wszechstronne terapie będące  wyrafinowanym połączeniem najcenniejszych skarbów natury z nowoczesnym wyposażeniem w najlepszym wydaniu.

Dla Państwa komfortu prosimy o rezerwację terminów i godzin zabiegów pielęgnacyjnych Beauty SPA jak najwcześniej przed rozpoczęciem pobytu a najpóźniej w dniu zakwaterowania.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje
pod numerem telefonu +48 74 866 56 09
lub adresem recepcjaspa@bukowypark.eu.

Zapraszamy serdecznie.

Orientalny raj dla stóp

Orientalny raj dla stóp


czytaj więcej »
Czas trwania:
50 min.

Cena od:
160 zł

Orientalny masaż stóp stanowi część tradycyjnych zabiegów medycyny tajskiej, wykonywany jest przy użyciu dłoni oraz specjalnego kijka wykonanego z syjamskiego drewna różanego. W trakcie masażu wykorzystywane są między innymi elementy refleksoterapii oraz uciski stref energetycznych. Masaż rozpoczyna się od aromatycznej kąpieli stóp,  nałożenia na okolicę stopy  i podudzia rozgrzewających balsamów, następnie stopy  owijane są ciepłymi ręcznikami i dopiero tak przygotowane poddawane są masażowi. Orientalny masaż stóp nie tylko stymuluje same stopy, ale także cały organizm. Punktowy masaż podeszwy pobudza receptory, które poprze reakcję odruchową wpływają na harmonizowanie wszystkich układów ciała. Orientalny masaż stóp jest doskonałą formą profilaktyki dla zmęczonych i ciężkich nóg, zalecany jest również dla osób ze stojącym trybem życia, z nadwagą, noszących ciasne i niewygodne obuwie, a także osobom uprawiającym sporty powodujące przeciążenia w obszarze kończyn dolnych.

Masaż Abhyanga

Masaż Abhyanga


czytaj więcej »
Czas trwania:
60 min.

Cena od:
220 zł

Abhyanga jest to starohinduski masaż całego ciała. Polegający na namaszczaniu/polewaniu ciała ciepłym olejem i stymulacji punktów witalnych „marma” w celu rozluźnienia i oczyszczenia organizmu. Regularne poddawanie się temu zabiegowi pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu, lepsze samopoczucie i kondycję psychofizyczną. Podczas zabiegu stosuje się naturalne mieszanki ziołowych olejów, dzięki czemu skóra zostaje odpowiednio nawilżona i zregenerowana

Masaż Shirodhara

Masaż Shirodhara


czytaj więcej »
Czas trwania:
45 min.

Cena od:
200 zł

Shirodhara jest to głęboko odprężający masaż ciepłym olejem sezamowym na "trzecie oko", zwane inaczej "okiem mądrości". Zabieg ten przynosi bardzo przyjemne doznania i odczucia, polega na polewaniu czoła strumieniem ciepłego oleju. Masowana osoba czuje jakby była delikatnie głaskana i kołysana. Podczas zabiegu masuje się również głowę, dekolt oraz ramiona. Masaż Shirodhara działa uspokajająco, zwalcza chroniczne bóle głowy i zatok oraz korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację. Zabieg polecany jest osobom przepracowanym, przemęczonym, z ogólnym osłabieniem organizmu.

Masaż Udvartana

Masaż Udvartana


czytaj więcej »
Czas trwania:
70 min.

Cena od:
240 zł

Udvartana jest to intensywny i głęboko oczyszczający masaż z zastosowaniem specjalnej mieszanki sproszkowanych ziół. W ajurwedzie  stosowany jest jako zabieg wspomagający odchudzanie. Masaż Udvatana ma  działanie oczyszczające, rozgrzewające i energetyzujące. Dzięki właściwościom peelingującym proszku dodatkowym efektem masażu Udvartana jest usuwanie zrogowaciałych komórek naskórka, dzięki czemu skóra jest wygładzona i bardziej jędrna.

Masaż Udvartana jest poprzedzony kąpielą parową tzw Svedan.

Ziołowa kąpiel ajurwedyjska

Ziołowa kąpiel ajurwedyjska


czytaj więcej »
Czas trwania:
25 min.

Cena od:
80 zł

Ziołowa kąpiel poprawia nasz ogień trawienny i reguluje metabolizm. Ta właściwość pozwala prawidłowo trawić jedzenie. Właściwa kąpiel odpręża umysł i ciało i chroni przed skutkami stresu. Powoduje, iż nasz długi dzień wypełnia entuzjazm. Dostarcza właściwą energię życia na poziomie wszystkich komórek. Łagodzi zmęczenie i umożliwia nam by aktywnie działać w ciągu dnia w zajęciach fizycznych i psychicznych. Kąpiel nie tylko usuwa brud i kurz z ciała, ale także poprawia koloryt skóry i cerę. Poranna kąpiel niszczy także wpływ złych snów i koszmarów.