Ceny i Rezerwacja
Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015

Beauty SPA

 

Strefa Wellness & SPA kusi gustownymi i przytulnymi  wnętrzami, w których nasi Goście znajdą przyjemność korzystania z basenu z przeciwprądem i masażem strumieniowym oraz jacuzzi. Ciepłem przyciągają sauna sucha  oraz  łaźnia parowa. Dla aktywnych przygotowaliśmy salę fitness.  Propozycje wyszczególnione w menu to starannie dobrane zabiegi i rytuały wykonywane w oparciu o wysokiej klasy produkty marki Ericson Laboratoire i OPI. Proponujemy Państwu wszechstronne terapie będące  wyrafinowanym połączeniem najcenniejszych skarbów natury z nowoczesnym wyposażeniem w najlepszym wydaniu.

Dla Państwa komfortu prosimy o rezerwację terminów i godzin zabiegów pielęgnacyjnych Beauty SPA jak najwcześniej przed rozpoczęciem pobytu a najpóźniej w dniu zakwaterowania.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje
pod numerem telefonu +48 74 866 56 09
lub adresem recepcjaspa@bukowypark.eu.

Zapraszamy serdecznie.

Masaż turecki HAMMAM

Masaż turecki HAMMAM


czytaj więcej »
Czas trwania:
90 min.

Cena od:
240 zł

Masaż turecki, nazywany często Hammam, łączy w sobie elementy masażu klasycznego i łaźni parowej. Pobyt w łaźni oczyszcza skórę i doskonale przygotowuje skórę do masażu oraz pozwala się zrelaksować. Pod wpływem ciepła organizm oczyszcza się z toksyn, które zmywane są z powierzchni całego ciała przez masażystę.  Masaż jest dość intensywny, by zapewnić poprawę krążenia, spadek napięcia mięśni i wymodelować całe ciało.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami


czytaj więcej »
Czas trwania:
50 min.

Cena od:
180 zł

Proponujemy Państwu niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący masaż całego ciała. Masaż ten wykorzystuje gładkie, rozgrzane kamienie o różnych kształtach i rozmiarach w celu usunięcia sztywności, bólu i odbudowania energii w bolących mięśniach i stawach. Wykorzystywanie różnych technik masażu wywołuje relaksację fizyczną, psychiczną i duchowe połączenie z energią ziemską. Dzięki przepływowi energii uzyskuje się uczucie równowagi. Terapeuta w celu pogłębienia efektów masażu stosuje również techniki manualne poprawiające przepływ krwi i limfy w całym organizmie.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską


czytaj więcej »
Czas trwania:
30 min.

Cena od:
100 zł

Jest to doskonały zabieg ujędrniający polegający na intensywnym masażu okolic ud, pośladków czy brzucha. Przyśpiesza on krążenie krwi i przemianę materii, skutecznie przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską doskonale relaksuje i uspokaja. Zaleca się go osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia,  czy też podczas kuracji odchudzającej.

Masaż gorącymi muszlami Lava Shells

Masaż gorącymi muszlami Lava Shells


czytaj więcej »
Czas trwania:
50 min.

Cena od:
195 zł

Nowość w naszym SPA-głęboko relaksujący i wyciszający masaż gorącymi muszlami Lava Shells. Masaż muszlami polecamy osobom, które w chłodne i ponure jesienne dni chcą poczuć się jak na egzotycznej plaży, odżywić i dogrzać ciało oraz zrelaksować umysł. Zapraszamy!

Bukowy Relaks - Ukojenie z Natury

Bukowy Relaks - Ukojenie z Natury


czytaj więcej »
Czas trwania:
60 min.

Cena od:
220 zł

Ekskluzywny, całościowy masaż od stóp do głowy. Łagodzący, zsynchronizowany odpręża ciało i sprawia, że czujemy się zrelaksowani, dzięki precyzyjnym ruchom masażysty. Minerały zawarte w specjalnej kompozycji olei, przywracają energię życiową każdemu centymetrowi Twojej skóry. Układ krwionośny i limfatyczny jest pobudzony, a tkanki skóry ożywione i dotlenione. Czas trwania 60 minut

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny


czytaj więcej »
Czas trwania:
60 min.

Cena od:
150 zł

Masaż ciała, wykonany na odpowiednio dobranej do potrzeb skóry kompozycji olejków aromaterapeutycznych dostarczy Ci wielu pozytywnych uczuć.  Zabieg ma olbrzymi wpływ na samopoczucie i zdrowie. Zwiększa przepływ krwi, dotlenia tkanki, łagodzi napięcia mięśniowe, utrzymuje w odpowiedniej kondycji system nerwowy. Twoja skóra odzyskuje witalność, zdrowy i piękny wygląd. Przyjemność płynąca z dotyku rozluźnia i odpręża Twoje ciało i umysł. Czas trwania 60 minut.