Ceny i Rezerwacja
Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015

ECO HOTEL

O naszym proekologicznym charakterze mówi już sama nazwa „Bukowy Park” -  wśród zieleni znajdziecie Państwo energię pomagającą dotrzeć do źródła wewnętrznej mocy.

Chcąc współistnieć w świadomym ekologicznie społeczeństwie zastosowaliśmy wiele  rozwiązań w zakresie ograniczenia zużycia energii, pozyskiwania jej ze źródeł odnawialnych, zmniejszenia zużycia wody. Jedno z nich to ogrody  na dachach, które oprócz wrażeń estetycznych mają znaczny wpływ na  zmniejszenie zapotrzebowania na energię grzewczą. Przestrzeń dachów wykorzystaliśmy również do zamontowania kolektorów słonecznych, dzięki którym uzyskujemy energię odnawialną używaną do ogrzania wody. 

Poprzez działania takie, jak zastosowanie inteligentnych systemów zarządzania energią, wykorzystanie układu odzysku ciepła z wentylacji mechanicznej (rekuperacja) czy żarówki energooszczędne, znacznie zmniejszamy emisję szkodliwych dla środowiska substancji.

Na nasz proekologiczny charakter ma również wpływ Szef Kuchni, który potrawy serwowane w restauracji przygotowuje na bazie żywności organicznej oraz produktów  regionalnych.  

W promocję zdrowego trybu życia wpisują się również programy rekreacyjne i pakiety SPA opracowane w oparciu o  naturalne produkty. Kontakt z nieskażoną przyrodą umożliwiają wycieczki rowerowe oraz nordic walking po okolicy.

Naszym priorytetem jest wyjście naprzeciw  oczekiwaniom Gości, którzy w swoich wyborach kierują się nie tylko wysoką jakością usług, ale również dobrem  środowiska naturalnego.