Ceny i Rezerwacja
Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015

Serwis Dobrego Snu

Kiedy mówimy o zdrowym stylu życia, myślimy o  gimnastyce, odpowiedniej diecie i ograniczeniu stresu, lecz zapominamy o korzyściach płynących z dobrego snu. Sen jest kluczem do odnowy ciała i umysłu, sposobem na uśmiech i życzliwość każdego dnia. Mając to na uwadze dla naszych Gości przygotowaliśmy  SERWIS DOBREGO SNU.

Usługa jest dostępna na życzenie Gości.
Można zamówić wybraną poduszkę:

  • przed przyjazdem - przesyłając na adres: recepcja@bukowypark.eu swoje życzenia a wybrana przez Państwa poduszka będzie czekała już w pokoju
  • podczas pobytu w Hotelu Bukowy Park, kontaktując się z recepcją.

A jeśli okaże się, że już co noc chcieliby Państwo spać na wybranej poduszce – wszystkie modele dostępne są u nas w ciągłej sprzedaży.

W ramach programu proponujemy wybór pomiędzy poniżej opisanymi poduszkami.

Poduszka MEMOFEEL - łącząca w  sobie zalety formowanej poduszki memory, a więc wysoką elastyczność, dopasowanie do kształtu głowy, szyi i karku, odciążenie mięśni karku podczas snu dające odprężenie i redukujące napięcie mięśniowe -  z wygodą użytkowania "standardowej" poduszki z wypełnieniem z puchu lub włókna poliestrowego - możliwość dowolnego "zgniecenia" poduszki pod głową.

Poduszka MEMORY – w  kształcie  mydełka - poduszka odlewana w formie, o jednolitej strukturze w całej swojej objętości. Perforacja umożliwia wentylację poduszki i odprowadzenie wilgoci z głowy na zewnątrz poduszki, zwiększając komfort spania. Poduszka memory dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła i podobnie jak poduszka MEMOFEEL redukuje napięcie mięśni karku.

Poduszka LATEKSOWA - profilowana - lateks jest materiałem wysoce elastycznym, reagującym na nacisk w sposób punktowy, co przyczynia się do całkiem innego komfortu leżenia niż na poduszkach memory lub zwykłych. Szybko wraca do swojej pierwotnej postaci, nie powoduje odczucia zapadania się w poduszkę, jednocześnie wpływając relaksująco na mięśnie karku. Profil poduszki pomaga w prawidłowym ułożeniu głowy i szyi podczas snu a zatem i kręgosłupa, redukując napięcia mięśni. Sama struktura lateksu (duże pory komórek, odpowiednia perforacja) sprawia, że poduszka lateksowa jest hypoalergiczna, nie gromadzą się w niej roztocza i  kurz.