Ceny i Rezerwacja
Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015 Prestige SPA Awards 2014/2015

Thalgo- morska podróż

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa w podróż do świata zdrowia i urody THALGO.

Od ponad 50 lat na świecie, a od ponad 20 lat w Polsce profesjonalna francuska firma THALGO jest liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii. Jest również autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Firma wykorzystała wyjątkowe, dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny tworząc najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają prestiżowe nagrody w Polsce i na świecie.

THALGO jako jedna z nielicznych firm posiada własne, nowoczesne laboratoria produkcyjne spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie morskiej i ziołowej. Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzą zabiegi na twarz i ciało, szeroki wachlarz masaży oraz suplementy diety.

Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu a logo Thalgo to jedno z najsilniejszych brandów kosmetycznych w Polsce i na świecie. Z myślą o klientach firma Thalgo stworzyła wyjątkowy, morski świat, w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.