Strona główna
menu

Park Rozrywki i Park Linowy

przyjazd

24
lis 2020

wyjazd

25
lis 2020
  1. Strona główna
  2. Park Rozrywki i Park Linowy

Park Rozrywki znajduje się na Ziemi Kłodzkiej w Uzdrowisku Kudowa Zdrój jednak jego działanie nie ogranicza się tylko do rynku lokalnego. Firma działa na terenie całego kraju. Z urządzeń, które oferujemy do Państwa dyspozycji z powodzeniem mogą korzystać dzieci jak również dorośli. Nie mniejszą wagę przywiązujemy do prowadzenia aktywnej kampanii na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród osób w każdym wieku.

W naszym Parku Rozrywki jest Parki Linowy, to specjalnie przygotowana trasa dla zabaw z użyciem linowych mostów rozmieszczonych po między drzewami. Na Parku Linowym bawić się mogą ludzie bez żadnego doświadczenia na linach wśród osób w każdym wieku.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, adrenalinę, wysiłek na świeżym powietrzu w uzdrowisku Kudowa Zdrój. Naszych Gości wyposażamy w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Nasi instruktorzy to profesjonaliści i pasjonaci  wyjaśnia zasady posługiwania się tym sprzętem.

Godziny:

Codziennie od 12:00 do 18:00

Adres:

Park Rozrywki i Park Linowy, Słoneczna 2A, 57-350 Kudowa-Zdrój

Kontakt:

Lokalizacja atrakcji

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij