Hotel i Apartamenty Bukowy Park Polanica-Zdrój
menu

Cennik - Zabiegi Beauty

07
lut 2023
08
lut 2023
  1. Strona główna
  2. Spa
  3. Cennik - Zabiegi Beauty
Masaże

Masaże

Tajski masaż stóp

czas: 50 minut
cena: 170 zł

Masaż stanowiący część tradycyjnych zabiegów medycyny tajskiej wykonywany przy użyciu dłoni oraz specjalnego kijka, wyrzeźbionego z syjamskiego drewna różanego. W trakcie masażu wykorzystywane są elementy refleksoterapii oraz uciski stref energetycznych. Punktowy masaż podeszwy pobudza receptory, które poprzez reakcję odruchową stymulują wszystkie układy ciała. Tajski masaż stóp nie tylko oddziałuje na same stopy, ale także wpływa relaksująco na cały organizm. To wyjątkowo kojąca i odprężająca alternatywa, dla przeciążonych i obolałych nóg.

Wskazania: zmęczone, obolałe nogi, nadwaga, praca stojąca, osoby uprawiające sporty, powodujące przeciążenia w okolicy kończyn dolnych, osoby noszące ciasne, niewygodne obuwie.

czas: 50 minut
cena: 170 zł

Masaż dla dwojga 25- minutowy

czas: 25 minut
cena: 220 zł

Częściowy masaż manualny (głównie pleców i nóg lub samych pleców), którego celem jest zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zabieg doskonale łagodzi skutki stresu i ciągłego napięcia, relaksuje, pomaga w walce z bezsennością, rozluźnia mięśnie i poprawia ukrwienie tkanek. Wytworzone podczas masażu endorfiny polepszają samopoczucie, koją nerwy i pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. Masaż wykonywany jest jednocześnie dla dwóch osób, w jednym pomieszczeniu. To doskonała alternatywa na romantyczną randkę, pomysł na wyjątkowy prezent lub sposób na miłe spędzenie czasu w towarzystwie przyjaciół, czy bliskich osób.

Wskazania: bóle pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe, przemęczenie, przewlekły stres, pracoholizm, bezsenność, rekonwalescencja po wysiłku fizycznym, brak witalności.

czas: 25 minut
cena: 220 zł

Masaż dla dwojga 50- minutowy

czas: 50 minut
cena: 400 zł

Całościowy masaż manualny, którego celem jest zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zabieg doskonale łagodzi skutki stresu i ciągłego napięcia, relaksuje, pomaga w walce z bezsennością, rozluźnia mięśnie i poprawia ukrwienie tkanek. Wytworzone podczas masażu endorfiny polepszają samopoczucie, koją nerwy i pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. Masaż wykonywany jest jednocześnie dla dwóch osób, w jednym pomieszczeniu. To doskonała alternatywa na romantyczną randkę, pomysł na wyjątkowy prezent lub sposób na miłe spędzenie czasu w towarzystwie przyjaciół, czy bliskich osób.

Wskazania: bóle pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe, przemęczenie, przewlekły stres, pracoholizm, bezsenność, rekonwalescencja po wysiłku fizycznym, brak witalności.

czas: 50 minut
cena: 400 zł

Masaż Kobido - Japoński lifting twarzy

czas: 50 minut
cena: 220 zł

To niepowtarzalna i jedna z najstarszych na świecie, forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna”.  Rytuał ten podlega ściśle określonym regułom, bazującym na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „amma” (naciskanie i pocieranie). Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa nie tylko na powierzchownych, ale i na głębszych warstwach skóry i mięśni. Masaż ten charakteryzuje się głównie szybkością ruchów rąk i palców, które odczuwane są przez masowanego, na pograniczu bodźca bólowego. Masaż Kobido ma wiele zalet, lecz najważniejsza polega na aktywizacji nerwów twarzy, a tym samym zwiększeniu przepływu Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Wskazania: napięcia mięśniowe twarzy, zmarszczki mimiczne, skóra dojrzała, wymagająca ujędrnienia, bruksizm, przewlekły stres, bóle głowy.

czas: 50 minut
cena: 220 zł

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

czas: 20 minut
cena: 100 zł

Odprężający masaż manualny okolic twarzy szyi i dekoltu, z użyciem najwyższej jakości kosmetyków. Zabieg, dzięki delikatnym ruchom masażysty, wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia. Następuje poprawa miejscowego krążenia krwi i przepływu limfy, cera promienieje blaskiem i świeżością, a zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Za sprawą zawartych w preparatach składnikach odżywczych, skóra staje się jędrna, elastyczna i nawilżona. Skutkiem masażu jest zdrowy i atrakcyjny wygląd.

Wskazania: skóra sucha, słabo odżywiona, zmarszczki mimiczne, przewlekły stres, przemęczenie, pracoholizm, wzmożone napięcie mięśni twarzy.

czas: 20 minut
cena: 100 zł

Masaż bańką chińską

czas: 40 minut
cena: 150 zł

Zabieg, wywodzący się z naturalnej medycyny chińskiej, wykonywany manualnie, z użyciem gumowej bańki i bazy olejowej. Masaż bańką chińską posiada wiele zastosowań, lecz najczęściej wykorzystywany jest w kosmetologii, jako jeden z elementów terapii antycellulitowej brzucha, ud, czy pośladków. Dzięki podciśnieniu, jakie wytwarza się w bańce, w trakcie zabiegu następuje pobudzenie tkanki podskórnej, a także przyspieszenie procesów przemiany materii i redukcji tkanki tłuszczowej. Skóra staje się lepiej ukrwiona i odżywiona, nabiera właściwego kolorytu, jędrności oraz elastyczności.

Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, wzmożone napięcie mięśniowe, jako element terapii ujędrniająco-odchudzającej.

czas: 40 minut
cena: 150 zł

Masaż aromaterapeutyczny 25- minutowy

czas: 25 minut
cena: 110 zł

Częściowy masaż manualny (głównie pleców i nóg lub samych pleców), którego celem jest zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zabieg doskonale łagodzi skutki stresu i ciągłego napięcia, pomaga w walce z bezsennością, nadpobudliwością, czy przewlekłym zmęczeniem. Dzięki delikatnym ruchom masażysty, mięśnie stopniowo się rozluźniają, następuje poprawa ukrwienia, a organizm pozbywa się toksyn. Wytworzone podczas masażu endorfiny, polepszają samopoczucie, koją nerwy i pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dodatek w postaci aromatycznych olejków, wprowadza w stan głębokiej relaksacji i błogości. Po masażu wskazany jest odpoczynek około 30-60 minut lub sen.

Wskazania: bóle pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe, przemęczenie, przewlekły stres, apatia, pracoholizm, bezsenność, rekonwalescencja po wysiłku fizycznym, brak witalności.

czas: 25 minut
cena: 110 zł

Masaż aromaterapeutyczny 50- minutowy

czas: 50 minut
cena: 200 zł

Całościowy masaż manualny, którego celem jest zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zabieg doskonale łagodzi skutki stresu i ciągłego napięcia, pomaga w walce z bezsennością, nadpobudliwością, czy przewlekłym zmęczeniem. Dzięki delikatnym ruchom masażysty, mięśnie stopniowo się rozluźniają, następuje poprawa ukrwienia, a organizm pozbywa się toksyn. Wytworzone podczas masażu endorfiny polepszają samopoczucie, koją nerwy i pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dodatek w postaci aromatycznych olejków, wprowadza w stan głębokiej relaksacji i błogości. Po masażu wskazany jest odpoczynek około 30-60 minut lub sen.

Wskazania: bóle pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe, przemęczenie, przewlekły stres, apatia, pracoholizm, bezsenność, rekonwalescencja po wysiłku fizycznym, brak witalności.

czas: 50 minut
cena: 200 zł

Masaż gorącymi kamieniami

czas: 50 minut
cena: 220 zł

Zabieg wykonywany manualnie, z użyciem oliwki i rozgrzanych kamieni bazaltowych, o gładkiej powierzchni. Kamienie układa się na ciele zgodnie z rozmieszczeniem punktów energetycznych i przesuwa wzdłuż meridianów, w celu ogólnego rozluźnienia. Masaż gorącymi kamieniami oddziałuje na człowieka zarówno poprzez dotyk, jak i czynnik termalny, w efekcie czego poprawia krążenie i cyrkulację krwi. Zabieg doskonale oczyszcza organizm, przyspiesza detoksykację i zwiększa metabolizm komórkowy, dlatego szczególnie polecany jest u osób dbających o sylwetkę. Ze względu na rozgrzewające działanie masażu, zaleca się wykonywanie go głównie w okresie jesienno-zimowym.

Wskazania: dolegliwości bólowe pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, nerwobóle,  zmiany zwyrodnieniowe, rwa kulszowa, migrena, apatia, przemęczenie, przewlekły stres, pogorszona przemiana materii, mała jędrność skóry.

czas: 50 minut
cena: 220 zł

Masaż gorącą czekoladą

czas: 50 minut
cena: 220 zł

Zabieg wykonywany jest na naturalnej, gorącej, gorzkiej czekoladzie, połączonej z bazą olejową. Czekolada znana jest od wieków ze swojego pozytywnego wpływu na psychikę- poprawia samopoczucie, działa antydepresyjnie, pobudza organizm do produkcji endorfin, czyli "hormonu szczęścia",  rewitalizuje, a także działa przeciwstarzeniowo i ujędrniająco, dzięki zawartej w niej kofeinie. Podczas masażu ciało otulone jest wyjątkowo przyjemnym dla zmysłów aromatem czekolady, czego efektem jest błogi stan relaksu, a niesamowity zapach utrzymuje się na skórze jeszcze długo po zakończeniu masażu.

Wskazania: dolegliwości bólowe pochodzenia mięśniowego, sucha i nieodżywiona skóra, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, przewlekły stres, przemęczenie, pracoholizm.

czas: 50 minut
cena: 220 zł

Bukowy Relaks - Ukojenie z Natury

czas: 60 minut
cena: 240 zł

Wyjątkowo odprężający, autorski masaż całego ciała (od stóp do głów). Ten rodzaj masażu likwiduje zarówno napięcie w postaci przeciążonych mięśni, jak i napięcie psychiczne związane z trudami codzienności współczesnego, zapracowanego człowieka. Bukowy Relaks polecany jest szczególnie osobom, które mają dużo obowiązków, żyją w ciągłym stresie, a także regularnie uprawiają sport. Delikatne ruchy rąk osoby masującej koją nerwy, pobudzają krążenie oraz pozytywnie wpływają na układ nerwowy wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Wskazania: dolegliwości bólowe pochodzenia mięśniowego, bóle kręgosłupa, bóle napięciowe, przewlekły stres, pracoholizm, przemęczenie, bezsenność, rekonwalescencja po wysiłku fizycznym.

czas: 60 minut
cena: 240 zł
Pielęgnacja twarzy, Thalgo, Meder, Purles

Pielęgnacja twarzy, Thalgo, Meder, Purles

Meder EU-SEB zabieg dla problematycznej skóry

czas: 60 minut
cena: 350 zł

Nieinwazyjna terapia dla problematycznej skóry. Zabieg zmniejsza ilość zmian skórnych, reguluje problem przetłuszczającej się skóry oraz redukuje widoczność porów. Odpowiednio dobrana kompozycja składników preparatu, gwarantuje, wyrównanie kolorytu i przywrócenie ekoflory zdrowej skóry.

Wskazania: tłusta, problematyczna skóra z przewlekłymi stanami zapalnymi, rozszerzonymi porami i zaskórnikami.

czas: 60 minut
cena: 350 zł

Peel Treatment zabieg odnawiający skórę z kwasami

czas: 60 minut
cena: 250 zł

Niezwykle skuteczny zabieg  z kwasami, zapewniający całkowitą odnowę i odmłodzenie najbardziej wymagającej skóry. Peel Treatment niweluje plamy pigmentacyjne i przebarwienia potrądzikowe, wyrównuje strukturę naskórka, koryguje niedoskonałości skóry, przywracając jej idealny wygląd.

Wskazania: skóra z problemami, potrzebująca odnowy.

czas: 60 minut
cena: 250 zł

Meder Hydra-Fill zabieg wyciszająco-nawilżający

czas: 60 minut
cena: 350 zł

Bezinwazyjny zabieg wyciszająco- nawilżający, przeznaczony dla osób w każdym wieku. Dzięki specjalnym składnikom, zawartym w preparatach, skóra staje się gładsza, jędrna, odnowiona i  bardziej miękka. Twarz nabiera promiennego i wypoczętego wyglądu.

Wskazania: skóra sucha, odwodniona, bardzo wrażliwa, narażona na negatywny wpływ smogu i zanieczyszczenia powietrza.

czas: 60 minut
cena: 350 zł

Prodige des Oceans regenerująco - odmładzający zabieg na twarz

czas: 80 minut
cena: 400 zł

Rytuał, który kryje w sobie moc 5 oceanów. Morze to ogromne, wspaniale zaopatrzone laboratorium, w którym znajdują się prawie wszystkie pierwiastki chemiczne występujące na ziemi - część w postaci rozpuszczalnych soli, inne w postaci nierozpuszczalnej zawiesiny. To właśnie bogactwo tych substancji sprawia, że woda morska ma tak dobroczynny wpływ na zdrowie i urodę. Rytuał łączy w sobie elementy 7 technik masażu, w tym masażu Kobido, skutecznie poprawia wygląd skóry – wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego, zmniejsza widoczność i ilość zmarszczek. Skóra odzyskuje gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd.

Wskazania: skóra o obniżonej elastyczności, wymagająca nawilżenia, ujędrnienia, liftingu i regeneracji.

czas: 80 minut
cena: 400 zł

Exceptional Marine Redensifying Ritual zabieg liftingująco - przeciwstarzeniowy

czas: 90 minut
cena: 450 zł

Ekskluzywny odmładzająco-regenerujący rytuał z unikatowym masażem mięśni twarzy, opracowanym przy współpracy z chirurgiem-plastykiem - rytuał, który pomoże zatrzymać czas. W preparatach wykorzystano kompleks Patented Marine Replenishment Complex na bazie hormonów algowych, ekstraktów z figi egipskiej i szarotki alpejskiej. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd, jest bardziej jędrna, a owal twarzy staje się bardziej regularny. Maska z naturalnej biologicznej celulozy nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Ten wyjątkowy zabieg pozwala uzyskać efekt naturalnego biologicznego liftingu.

Wskazania: skóra dojrzała o obniżonej elastyczności, wymagająca ujędrnienia, liftingu i regeneracji.

czas: 90 minut
cena: 450 zł

Aquarelle zabieg intensywnie nawilżający

czas: 80 minut
cena: 250 zł

Zabieg nawilżająco - energetyzujący do skóry szarej i zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie dolnych powiek, zwane woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego w skórze. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

Wskazania: skóra wymagająca odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

czas: 80 minut
cena: 250 zł

Illuminating Radiance Facial Treatment zabieg bankietowy

czas: 60 minut
cena: 200 zł

Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zawarte w preparatch składniki aktywne, w postaci kompleksu Seve Bleue, Lumisource, Zanthalaene, tria kwasów rozjaśniających (jabłkowy, cytrynowy i glikolowy) z bioaktywną hesperydyną oraz kwasu hialuronowego, mają za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek oraz usunąć oznaki zmęczenia. Zabieg przywraca skórze naturalny, zdrowy, promienny wygląd i jednolity koloryt.

Wskazania: skóra wymagająca oczyszczenia i odświeżenia.

czas: 60 minut
cena: 200 zł

Eye Expert zabieg na okolice oczu

czas: 40 minut
cena: 150 zł

Innowacyjny, niezwykle efektowny zabieg na okolice oczu z użyciem masujących okularów Eye Massage Mask. Rytuał jest rozwiązaniem na wszystkie problemy, które dotykają delikatną skórę wokół oczu - zmarszczki, cienie, obrzęki, suchość. Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalne preparaty, które przywracają promienny wyraz spojrzeniu oraz przedłużają młodość i urodę oczu. Nowoczesne aktywne składniki , m.in.: kolagen, kwas hialuronowy, krzem, czerwone algi, Actiflow® , zmniejszą obrzęki, wygładzają okolice oczu, niwelują cienie i zmarszczki, usuwają oznaki zmęczenia i rozświetlają skórę wokół oczu. Użycie masujących okularów Eye Massage Mask dostarcza nie tylko bajecznych chwil relaksu i odprężenia, ale dodatkowo w precyzyjny sposób pielęgnuje skórę. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się ujędrniona i wygładzona, wyraźnie zmniejszają się zmarszczki, obrzęki i cienie wokół oczu.

Wskazania: skóra wokół oczu, potrzebująca głębokiego nawilżenia, spłycenia drobnych zmarszczek, redukcji cieni i obrzęków pod oczami.

czas: 40 minut
cena: 150 zł

Cold Cream Marine zabieg dla skóry wrażliwej

czas: 80 minut
cena: 330 zł

Zabieg „zimnej techniki”, przeznaczony do pielęgnacji skóry reagującej, delikatnej, wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem powyższych problemów jest rytuał Thalgo, na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji.

Wskazania: skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.

czas: 80 minut
cena: 330 zł

Hyalu- Procollagene Wrinkle Correcting Ritual zabieg wygładzająco-wypełniający

czas: 80 minut
cena: 350 zł

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa wszelkie oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki, nawet te utrwalone. Błyskawiczny efekt zapewniają 3 rodzaje kwasu hialuronowego (małe, średnie i duże molekuły), które nawilżają i wygładzają skórę, stymulują produkcję kwasu hialuronowego w naskórku i aktywują odnowę komórkową. Małe molekuły kwasu hialuronowego i morski prokolagen aktywują syntezę kolagenu typu I, III i IV oraz kwasu hialuronowego, aby stopniowo wypełniać zmarszczki, które z czasem stają się coraz wyraźniejsze i trwałe. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie gładsza, wypełniona i wygląda młodziej.

Wskazania: skóra odwodniona z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca nawilżenia, wypełnienia i regeneracji.

czas: 80 minut
cena: 350 zł

Silicium Marine Treatment zabieg intensywnie odmładzający

czas: 90 minut
cena: 400 zł

Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa z kwasem hialuronowym oraz modelująca Cryo-Modelling Mask. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Wskazania: skóra zwiotczała z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca ujędrnienia, odżywienia, regeneracji.

czas: 90 minut
cena: 400 zł

Henna rzęs

czas: 20 minut
cena: 25 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na farbowaniu rzęs henną, w odcieniu indywidualnie dobranym do naturalnej barwy włosków.

Wskazania: cienkie włoski, pogłębienie naturalnego kolorytu, aspekt estetyczny.

czas: 20 minut
cena: 25 zł

Regulacja brwi

czas: 15 minut
cena: 25 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na regulacji brwi oraz nadaniu włoskom pożądanego kształtu.

Wskazania: poprawa estetyki i oprawy oka.

czas: 15 minut
cena: 25 zł

Henna brwi

czas: 25 minut
cena: 25 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na farbowaniu brwi henną, w odcieniu indywidualnie dobranym do naturalnej barwy włosków.

Wskazania: cienkie włoski, pogłębienie naturalnego kolorytu, aspekt estetyczny.

czas: 25 minut
cena: 25 zł

Henna rzęs oraz brwi z regulacją

czas: 30 minut
cena: 70 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na farbowaniu rzęs i brwi henną, w odcieniu indywidualnie dobranym do naturalnej barwy włosków, a także nadaniu im odpowiedniego kształtu, za pomocą regulacji.

Wskazania: cienkie włoski, pogłębienie naturalnego kolorytu, aspekt estetyczny.

czas: 30 minut
cena: 70 zł
Dłonie i Stopy

Dłonie i Stopy

Zabieg parafinowy na dłonie

czas: 40 minut
cena: 70 zł

Kąpiel parafinowa dłoni, to zabieg przywracający dłoniom odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiający wygląd, gładkość i miękkość skóry. Parafina opóźnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną. Doskonale wpływa na zniszczone, rozdwajające się, łamliwe paznokcie, regeneruje i odżywia skórki po zabiegach stylizacji paznokci. Nakładana na ciepło wpływa leczniczo na kości i bolące stawy, daje ukojenie przy bólach reumatycznych. Aromatyczny zapach parafiny działa relaksująco oraz odprężająco. Kąpiel parafinowa poprzedzona jest peelingiem, który usuwa martwy naskórek i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Wskazania: suche i szorstkie dłonie, pozbawione płaszcza lipidowego, chroniącego przed utratą wody, skóra delikatna, popękana, wrażliwa na niskie temperatury.

czas: 40 minut
cena: 70 zł

Manicure hybrydowy

czas: 120 minut
cena: 150 zł

Manicure, czyli pielęgnacja dłoni to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający dłoniom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki, wmasowuje odżywczy krem i maluje paznokcie hybrydowym lakierem, na ustalony z klientką kolor.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci dłoni, pielęgnacja dłoni.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 120 minut
cena: 150 zł

Pedicure hybrydowy

czas: 120 minut
cena: 170 zł

Pedicure, czyli pielęgnacja stóp to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający stopom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki, usuwa frezarką zrogowaciały naskórek, a także maluje paznokcie hybrydowym lakierem, na ustalony z klientką kolor.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci stóp, pielęgnacja stóp, zrogowaciały naskórek, pękające pięty.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 120 minut
cena: 170 zł

Zabieg parafinowy na stopy

czas: 40 minut
cena: 90 zł

Kąpiel parafinowa stóp, to zabieg przywracający stopom odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiający wygląd, gładkość i miękkość skóry. Parafina opóźnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Poprawia krążenie i wzmacnia tkankę łączną. Doskonale wpływa na zniszczone, rozdwajające się, łamliwe paznokcie, regeneruje i odżywia skórki po zabiegach stylizacji paznokci. Nakładana na ciepło wpływa leczniczo na kości i bolące stawy, daje ukojenie przy bólach reumatycznych. Aromatyczny zapach parafiny działa relaksująco oraz odprężająco. Kąpiel parafinowa poprzedzona jest peelingiem, który usuwa martwy naskórek i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Wskazania: suche, szorstkie stopy, pozbawione nawilżenia i płaszcza lipidowego, chroniącego przed utratą wody, popękane, zrogowaciałe pięty.

czas: 40 minut
cena: 90 zł

Manicure klasyczny bez malowania

czas: 60 minut
cena: 120 zł

Manicure, czyli pielęgnacja dłoni to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający dłoniom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki i wmasowuje odżywczy krem.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci dłoni, pielęgnacja dłoni.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 60 minut
cena: 120 zł

Manicure klasyczny z malowaniem

czas: 80 minut
cena: 140 zł

Manicure, czyli pielęgnacja dłoni to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający dłoniom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki, wmasowuje odżywczy krem i maluje paznokcie klasycznym lakierem, na ustalony z klientką kolor.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci dłoni, pielęgnacja dłoni.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 80 minut
cena: 140 zł

Pedicure klasyczny bez malowania

czas: 90 minut
cena: 140 zł

Pedicure, czyli pielęgnacja stóp to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający stopom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki oraz za pomocą frezarki, usuwa zrogowaciały naskórek.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci stóp, pielęgnacja stóp, zrogowaciały naskórek, pękające pięty.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 90 minut
cena: 140 zł

Pedicure klasyczny z malowaniem

czas: 100 minut
cena: 160 zł

Pedicure, czyli pielęgnacja stóp to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający stopom zadbany i estetyczny wygląd. W trakcie zabiegu kosmetyczka nadaje paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki, usuwa frezarką zrogowaciały naskórek, a także maluje paznokcie klasycznym lakierem, na ustalony z klientką kolor.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci stóp, pielęgnacja stóp, zrogowaciały naskórek, pękające pięty.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 100 minut
cena: 160 zł

Ściąganie lakieru hybrydowego

czas: 20 minut
cena: 30 zł

Zabieg polegający na profesjonalnym usunięciu pozostałości lakieru hybrydowego, po starej stylizacji paznokci.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci, przygotowanie paznokci do ponownej stylizacji.

* Wszystkie narzędzia używane podczas zabiegu, sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

czas: 20 minut
cena: 30 zł
Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała

Prodige des Oceans regenerująco- odmładzający rytuał na twarz i ciało

czas: 120 minut
cena: 480 zł

Zabieg dedykowany osobom, które poszukują swojego eliksiru młodości i marzą o pięknej, nieskazitelnej skórze. Rytuał kryje w sobie moc 5 oceanów i łączy elementy 7 technik masażu, w tym masażu Kobido. Prodige des Oceans skutecznie poprawia wygląd skóry-wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego oraz zmniejsza widoczność i ilość zmarszczek. Skóra odzyskuje gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd. Zabieg wygładza drobne zmarszczki mimiczne, modeluje owal twarzy i przywraca skórze promienny wygląd.

Wskazania: skóra o obniżonej elastyczności, wymagająca nawilżenia, ujędrnienia, liftingu i regeneracji.

czas: 120 minut
cena: 480 zł

Cold Cream Marine Body regenerująco- odżywczy rytuał dla skóry suchej i wrażliwej

czas: 80 minut
cena: 320 zł

Niezwykle relaksujący zabieg dedykowany suchej i bardzo suchej skórze. Cudowne chwile błogości, które otulą skórę kompleksem Cold Cream Marine, łagodząc uczucie napięcia i dyskomfortu oraz przywracając odpowiedni poziom lipidów mocno podrażnionej skórze przez zimno i otarcia od ubrań. Relaksujące ruchy i kojący, delikatny masaż przywracają jędrność, miękkość i aksamitność w dotyku nawet najbardziej podrażnionej skórze. Zabieg doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, zabezpieczając ją przed utratą lipidów i wody.

Wskazania: skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.

czas: 80 minut
cena: 320 zł

Merveille Artique rytuał orzeźwiająco- relaksujący

czas: 120 minut
cena: 400 zł

Rytuał inspirowany potęgą 5 oceanów. Zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne, dzięki połączeniu uczucia ciepła i chłodu, dla osiągnięcia głębokiego odprężenia i relaksu. Zabieg pozwala wyruszyć w podróż, aby odkryć cuda natury północnego bieguna ziemi: krajobrazy, malowane nieskazitelnie białym lodem, zmysłowe gorące źródła i niesamowite życie morskie. Nawiązuje do starożytnych rytuałów skandynawskich, w których ciepło i orzeźwiające zimno naprzemiennie uspokajają ciało i niwelują napięcia oraz stres. Merveille Artique nawilża i odżywia skórę, pobudza siły witalne, likwiduje napięcia, a także przywraca dobre samopoczucie i harmonię w całym organizmie.

Wskazania: przewlekły stres, przemęczenie, brak witalności, napięcia mięśniowe, skóra potrzebująca nawilżenia, odżywienia i regeneracji.

czas: 120 minut
cena: 400 zł

Iles Pacifique rytuał odżywczo - relaksujący

czas: 120 minut
cena: 400 zł

Rytuał, który zaprasza w zmysłową podróż po najpiękniejszych Wyspach Oceanu Spokojnego. Zabieg przywodzi na myśl krystalicznie czystą wodę i rozgrzany słońcem drobny piasek. Pozwala cieszyć się podróżą do raju, dzięki remineralizującemu działaniu alg . Otulając ciało aromatem Monoi zapewnia chwilę ucieczki od codziennych zmartwień i trosk. Bajeczny, egzotyczny masaż, inspirowany Lomi Lomi oraz kojące działanie ciepłych woreczków z piaskiem przenoszą do krainy piękna i beztroski, przypominają wakacje na słońcu, potęgując tym samym uczucie błogości i odprężenia, które uwalnia ciało i umysł od napięć i stresu. Iles Pacifique wywiera zbawienny wpływ na współczesnego, zapracowanego człowieka, likwiduje wszelkie napięcia, neutralizuje złą energię oraz przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

Wskazania: przewlekły stres, przemęczenie, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

czas: 120 minut
cena: 400 zł

Mer des Indes rytuał relaksująco- odprężający

czas: 120 minut
cena: 400 zł

Harmonizujący rytuał inspirowany Ajurwedą, oparty na nauce Marma przywraca równowagę umysłu i ciała, pomaga pozbyć się napięć i stresu. W sercu formuły preparatów (93% składników pochodzenia naturalnego) znajduje się Harmonising Marine Complex, oparty na połączeniu czerwonych alg z Indii z olejkami aromaterapeutycznymi, używanymi w Ajurwedzie, który zapewnia ogólną harmonię ciała i umysłu oraz piękną i odżywioną skórę. Ten rytuał to sensoryczna podróż, która dzięki technikom masażu ajurwedyjskiego, niezwykłym aromatom bursztynu sandałowego i ekskluzywnej, mlecznej kąpieli oddziałuje na wiele zmysłów, odpręża i relaksuje.

Wskazania: przewlekły stres, pracoholizm, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia.

czas: 120 minut
cena: 400 zł
Peelingi

Peelingi

Peeling z drobinkami złota

czas: 25 minut
cena: 160 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na usuwaniu martwych komórek skóry za pomocą złuszczania. Bogaty w złociste drobinki peeling doskonale nawilży skórę i przywróci jej aksamitność. Piękny, delikatny zapach zaczaruje zmysły oraz nasyci doznaniami relaksu i luksusu. Skóra po zabiegu jest wyraźnie ujędrniona i odmłodzona, promienieje oprószona drobinkami złota. 

Wskazania: skóra szorstka, matowa, pozbawiona blasku.

czas: 25 minut
cena: 160 zł

Owocowy zabieg peelingujący

czas: 25 minut
cena: 130 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na usuwaniu martwych komórek skóry za pomocą złuszczania. Bazę peelingu stanowią kryształki soli i nawilżająca baza olejowa. Dodatek w postaci owocowego aromatu dodaje energii i wprowadza efekt natychmiastowego odświeżenia. Peeling regeneruje skórę wrażliwą, delikatnie ją natłuszcza i chroni przed utratą wilgoci, a także doskonale zwiększa jej elastyczność.

Wskazania: skóra szorstka, matowa, pozbawiona jędrności.

czas: 25 minut
cena: 130 zł
Kąpiele

Kąpiele

Kąpiel Błękitna Laguna

czas: 30 minut
cena: 80 zł

Głęboko relaksująca kąpiel w wannie do hydromasażu, z dodatkiem musującej kostki o niezwykle przyjemnym aromacie. Pastylka wrzucona do wanny wypełnionej ciepłą wodą, uwalnia całą swoją nawilżającą i wygładzającą moc. Kostka zmiękcza wodę i nadaje jej niebieski kolor, jak w błękitnej lagunie. Dzięki temu zabieg ten jest wyjątkowo odprężający i antystresowy, a skóra po kąpieli gładka i odżywiona.   

Wskazania: sucha, matowa skóra, pracoholizm, przewlekły stres, zmęczenie.

czas: 30 minut
cena: 80 zł

Kąpiel Kleopatry w oślim mleku

czas: 30 minut
cena: 80 zł

Głęboko relaksująca kąpiel w wannie do hydromasażu, z dodatkiem pastylki o słodkim, pudrowym aromacie. Preparat w postaci kostki cukru, musuje w wodzie, zmieniając ją w mleczną kąpiel, która pozostawia na skórze delikatną, ochronną mgiełkę. To niezwykłe doświadczenie pełnego ukojenia, odpręża i wprawia w błogi nastrój.

Wskazania: sucha, matowa skóra, pracoholizm, przewlekły stres, zmęczenie.

czas: 30 minut
cena: 80 zł
Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Depilacja nóg

cena: 60 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na mechanicznym usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Wosk nakładany jest na wcześniej zdezynfekowaną i oczyszczoną skórę, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie zrywany w kierunku przeciwnym. W zależności od delikatności skóry i rodzaju depilowanej okolicy, wosk usuwany jest z użyciem flizelinowego paska lub metodą bezpaskową. W naszym SPA pracujemy na wosku twardym firmy Depileve, który wyrywa włos razem z cebulką, co daje dłuższy czas jego odrastania, a zatem większy komfort. Depilacja woskami tradycyjnymi, twardymi jest estetyczna i higieniczna, a efekty utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po zabiegu.

Wskazania: nadmierne owłosienie, zaburzenia hormonalne, poprawa estetyki wyglądu.

cena: 60 zł

Depilacja okolicy ust

cena: 15 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na mechanicznym usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Wosk nakładany jest na wcześniej zdezynfekowaną i oczyszczoną skórę, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie zrywany w kierunku przeciwnym. W zależności od delikatności skóry i rodzaju depilowanej okolicy, wosk usuwany jest z użyciem flizelinowego paska lub metodą bezpaskową. W naszym SPA pracujemy na wosku twardym firmy Depileve, który wyrywa włos razem z cebulką, co daje dłuższy czas jego odrastania, a zatem większy komfort. Depilacja woskami tradycyjnymi, twardymi jest estetyczna i higieniczna, a efekty utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po depilacji.

Wskazania: nadmierne owłosienie, zaburzenia hormonalne, poprawa estetyki wyglądu.

cena: 15 zł

Depilcja pach

cena: 40 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na mechanicznym usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Wosk nakładany jest na wcześniej zdezynfekowaną i oczyszczoną skórę, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie zrywany w kierunku przeciwnym. W zależności od delikatności skóry i rodzaju depilowanej okolicy, wosk usuwany jest z użyciem flizelinowego paska lub metodą bezpaskową. W naszym SPA pracujemy na wosku twardym firmy Depileve, który wyrywa włos razem z cebulką, co daje dłuższy czas jego odrastania, a zatem większy komfort. Depilacja woskami tradycyjnymi, twardymi jest estetyczna i higieniczna, a efekty utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po depilacji.

Wskazania: nadmierne owłosienie, zaburzenia hormonalne, poprawa estetyki wyglądu.

cena: 40 zł

Depilacja pleców

cena: 80 zł

Zabieg kosmetyczny, polegający na mechanicznym usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą wosku. Wosk nakładany jest na wcześniej zdezynfekowaną i oczyszczoną skórę, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a następnie zrywany w kierunku przeciwnym. W zależności od delikatności skóry i rodzaju depilowanej okolicy, wosk usuwany jest z użyciem flizelinowego paska lub metodą bezpaskową. W naszym SPA pracujemy na wosku twardym firmy Depileve, który wyrywa włos razem z cebulką, co daje dłuższy czas jego odrastania, a zatem większy komfort. Depilacja woskami tradycyjnymi, twardymi jest estetyczna i higieniczna, a efekty utrzymują się zwykle od 2 do 4 tygodni po depilacji.

Wskazania: nadmierne owłosienie, zaburzenia hormonalne, poprawa estetyki wyglądu.

cena: 80 zł
Zabiegi dla dzieci

Zabiegi dla dzieci

Czekoladowy masaż dla dzieci

czas: 20 minut
cena: 80 zł

To prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Zabieg wykonany na bazie naturalnej czekolady, wyjątkowo odpręża, wycisza i relaksuje. Dzięki właściwościom kakao, w organizmie wytwarzane są endorfiny, odpowiedzialne za uczucie przyjemności i dobrego nastroju. Masaż w takiej postaci uszczęśliwi naszych najmłodszych Gości, a pyszna, gorąca czekolada serwowana w hotelowej restauracji „Bukowa” zapewni uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Wskazania: napięcia mięśniowe, potrzeba wyciszenia, relaksacji, chęć dobrej zabawy.

* Zabiegi dla dzieci obowiązują od 4 do 12 roku życia.

czas: 20 minut
cena: 80 zł

Manicure księżniczki

czas: 30 minut
cena: 40 zł

Zabieg kosmetyczny, dzięki któremu paznokcie dłoni wzbudzają zachwyt, a każda dziewczynka może poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Dla każdej małej księżniczki do wyboru baśniowe kolory lakierów.

Wskazania: poprawa estetyki paznokci, chęć dobrej zabawy.

* Zabiegi dla dzieci obowiązują od 4 do 12 roku życia.

czas: 30 minut
cena: 40 zł

Kolorowa kąpiel perełkowa

czas: 15 minut
cena: 40 zł

Relaksująca kąpiel w wannie do hydromasażu wzbogacona o zastosowanie koloroterapii, w postaci różnobarwnych światełek. Zabieg, dzięki masującym, podwodnym dyszom wprowadza w błogi stan odprężenia i rozluźnienia całego ciała.

Wskazania: napięcia mięśniowe, potrzeba odprężenia, wyciszenia, chęć dobrej zabawy.

* Zabiegi dla dzieci obowiązują od 4 do 12 roku życia.

czas: 15 minut
cena: 40 zł
Inne zabiegi

Inne zabiegi

Terapia antycellulitowa falą uderzeniową na brzuch

czas: 15-30 minut
cena: 200 zł

To jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod zwalczania cellulitu. Polega na rozbiciu podskórnej tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg ma na celu zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, poprzez ich rozpad. Następuje wówczas poprawa mikrokrążenia oraz wspomaganie produkcji kolagenu, co skutkuje uelastycznieniem skóry i utrzymaniem zdrowego wyglądu. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, rekomendowane jest, aby falę uderzeniową wykonywać w serii 5 zabiegów, z częstotliwością co 2-3 dni, lecz poprawę napięcia skóry można zaobserwować już bezpośrednio po pierwszym zabiegu.

Wskazania: cellulit, utrata elastyczności skóry, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, obrzęki tłuszczowe i limfatyczne, nierównomierna powierzchnia skóry.

czas: 15-30 minut
cena: 200 zł

Terapia antycellulitowa falą uderzeniową na uda

czas: 15-30 minut
cena: 400 zł

To jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod zwalczania cellulitu. Polega na rozbiciu podskórnej tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg ma na celu zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, poprzez ich rozpad. Następuje wówczas poprawa mikrokrążenia oraz wspomaganie produkcji kolagenu, co skutkuje uelastycznieniem skóry i utrzymaniem zdrowego wyglądu. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, rekomendowane jest, aby falę uderzeniową wykonywać w serii 5 zabiegów, z częstotliwością co 2-3 dni, lecz poprawę napięcia skóry można zaobserwować już bezpośrednio po pierwszym zabiegu.

Wskazania: cellulit, utrata elastyczności skóry, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, obrzęki tłuszczowe i limfatyczne, nierównomierna powierzchnia skóry.

czas: 15-30 minut
cena: 400 zł

Terapia antycellulitowa falą uderzeniową na pośladki

czas: 15-30 minut
cena: 200 zł

To jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod zwalczania cellulitu. Polega na rozbiciu podskórnej tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg ma na celu zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, poprzez ich rozpad. Następuje wówczas poprawa mikrokrążenia oraz wspomaganie produkcji kolagenu, co skutkuje uelastycznieniem skóry i utrzymaniem zdrowego wyglądu. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, rekomendowane jest, aby falę uderzeniową wykonywać w serii 5 zabiegów, z częstotliwością co 2-3 dni, lecz poprawę napięcia skóry można zaobserwować już bezpośrednio po pierwszym zabiegu.

Wskazania: cellulit, utrata elastyczności skóry, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, obrzęki tłuszczowe i limfatyczne, nierównomierna powierzchnia skóry.

czas: 15-30 minut
cena: 200 zł
Newsletter

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Kamiński Andrzej, Parkowa 11/13, 57-320, Polanica-Zdrój Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane