Strona główna
menu

Zoo Dvur Kralove

przyjazd

24
lis 2020

wyjazd

25
lis 2020
  1. Strona główna
  2. Zoo Dvur Kralove

ZOO Safari. 70- letnia tradycja, Afrykańskie Safari, jedna z najważniejszych na świecie hodowla afrykańskich zwierząt kopytnych.

WITAMY W ZOO DVŮR KRÁLOVÉ, ODKRYJ Z NAMI PIĘKNO AFRYKI.

Prawie 40km od Kudowy Zdroju (50min. samochodem) znajduje się unikalny, jeden z największych w Czechach ogrodów zoologicznych ZOO Safari. Ogród ten położony na ponad 60 ha ma około 70 letnią tradycję. Znajdziemy tu wiele ciekawych ekspozycji w pawilonach: Zwierząt Drapieżnych (lwy, tygrysy,...), Ptasi Świat, Świat Dinozaurów, Świat Flamingów, Okapi, Surykatki, Małpy, Orangutany, Wodny Świat, Świat Słoni i wiele innych. Jednak specjalnością ogrodu i największą atrakcją jest Afrykańskie Safari, gdzie na kilkunastu hektarach biegają luzem liczne zwierzęta kopytne: różnego rodzaju Antylopy, Bawoły, Zebry, .... Po tej części ogrodu poruszamy się piętrowym autobusem i z jego pokładu oglądamy zwierzęta. W ZOO znajduje się jedna z najważniejszych na świecie hodowla afrykańskich zwierząt kopytnych.

Godziny:

9.00 - 16.00

Cennik:

Zwykły: 120 CZK

Ulgowy: 80 CZK

Dzieci: 2-4 l. 50 CZK, 4-15 l. 80 CZK

Adres:

Zoo Dvur Kralove, 544-01 Dvůr Králové nad Labem

Kontakt:

Lokalizacja atrakcji

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij